Hizmetlerimiz

Size En İyi Hizmetleri Sunuyoruz

Hizmetlerimiz

Temizlik ve Hijyen Hizmetleri

Tesis, ofis, bina, alışveriş merkezi, fabrika, okul, banka, sağlık kuruluşları, fuar alanları, açık alanlar, çevre, belediye, sokak, cadde, park ve sosyal tesislerin temizlik ve hijyen hizmetlerini; dış cephe cam ve yüzey temizliği, inşaat ve yangın sonrası temizlik hizmetleriyle birlikte temizlik ve hijyen danışmanlığı hizmetlerini kapsayarak, anlık vey sürekli çözüm taleplerinize cevap veriyoruz.

Devamını Oku

Dış Kaynaklı Personel Temini Hizmetleri (Outsourcıng)

DEOS Outsourcing, branşlarında uzman dış kaynaklı personel temini hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizin teknik personel, mühendis, arşiv uzmanı, bilgi işlem, sekreter, tanıtım pazarlama uzmanı, lojistik, nakliye, hamaliye, plasiyer, tesis yönetimi, temizlik, şoförlük, bahçıvanlık, yaşlı & çocuk bakımı ve aşçılık (hazırlama ve sunum) ihtiyaçlarını; kısa süreli, dönemsel veya devamlı olarak istihdam, eğitim ve kontrol süreçleriyle birlikte sunuyor, gönül rahatlığıyla profesyonel iş gücü temin etmeleri sağlıyoruz.

Devamını Oku
Dış Kaynaklı Personel Temini Hizmetleri (Outsourcıng)

İtfaiye Hizmetleri

Deos İtfaiye Hizmetleri ile orta ve büyük ölçekli işletmelerin kendi bünyelerinde bulundurması gereken itfaiye ekipleri ihtiyacını karşılıyoruz. Yangının hızına yetişebilecek, erken müdahale ile yayılma hızını durduracak profesyonel itfaiye ekibimiz ile can ve mal kaybı riskini en aza indiriyoruz.

Devamını Oku
İtfaiye Hizmetleri